Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie włosów- część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 09:28   #148
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Renihair, chciałam przypomnieć się z pytaniem o przedłużanie - nie dostałam od Ciebie odpowiedzi - pewnie dlatego, że zaraz po napisaniu tego posta moderatorka przerzuciła nas do nowego wątku. To mój wcześniejszy post:

"I tak wcześniej nie dałabym rady - dopiero 10.11 wracam z zagranicy tak, że dobrze się składa. Racoon brzmi nieźle, greatlength - nie wiem co to, ale jeżeli spełni moje oczekiwania (patrz wyżej) to czemu nie?! Przedłuzanych nie będę farbować - co najwyżej moje własne odrosty, bo nie cierpię niechlujstwa. Mam jasny blond - balejaż, kolor lekko wpadajacy w popiel. Byłoby fajnie, gdybyś mogła określić się co do terminu - chociaż mniej więcej, bo z racji sporej ilosci obowiązków musze planować z pewnym wyprzedzeniem.
Reasumując:
metoda: racoon lub greatlenght,
kolor: jasny blond (może wiecej niż 1 odcień?!)
długość: 30-40 max
rodzaj: NAJLEPSZE, JAKIE SĄ
Pozostaje jeszcze KIEDY I ZA ILE)."

Aaaa...doczytałam się, ze będziesz w Wawie koniec listopada - początek grudnia. Jak dla mnie byłoby idealnie!!!
no to jak bede ukladala grafik pod warszawe do ci dam znac. prwdopodobnie bede po 20 tym listopada. nawet napewno. zalezy tylko kiedy szkolenie bede miala. odezwe sie umowimy sie konkretnie.

co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-30 o 09:32 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora