Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przebarwienia
Wątek: przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 22:19   #12
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Ja mam troche inne pytanie: w sierpniu planuję ślub. Teraz się nie opalam, stosuję prepat=raty brązujace, które jednak często brudzą białe ubrania. Sukienka ślubna bedzie biała, dlatego zamierzałam miesiąc przed weselem kilka razy odwiedzić solarium,(2 razy w tygodniu przez 3 tygodznie, czyli średnio 6-8 seansów) Niestety biorę pigułki antykoncepcyjne, więc ryzyko przebarwiń się zwiększ, prawda? Czy takie sporadczne opalanie moze mi zaszkodzić?
Cóż, w przypadku solarium i pigułek jest trochę jak z rosyjską ruletką - nie wiesz, dopóki nie przekonasz się na własnej skórze.
Ja bym dała sobie "na wstrzymanie" z solarium, można przecież uzyskać całkiem fajny efekt samoopalaczem - jeśli zastosujesz parę dni przed ślubem, nie będziesz martwić się o poplamienie sukni, a z drugiej strony - nie będziesz się bała o ew. przebarwienia skóry.
Poza tym sierpień to już środek lata - a wiadomo, latem, nawet mimo stosowania filtrów nasza skóra trochę się opala - czy nie lepiej więc postawić na naturalną, letnią opaleniznę?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując