Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przebarwienia
Wątek: przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-03, 15:53   #14
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Ja mam troche inne pytanie: w sierpniu planuję ślub. Teraz się nie opalam, stosuję prepat=raty brązujace, które jednak często brudzą białe ubrania. Sukienka ślubna bedzie biała, dlatego zamierzałam miesiąc przed weselem kilka razy odwiedzić solarium,(2 razy w tygodniu przez 3 tygodznie, czyli średnio 6-8 seansów) Niestety biorę pigułki antykoncepcyjne, więc ryzyko przebarwiń się zwiększ, prawda? Czy takie sporadczne opalanie moze mi zaszkodzić?
[I]Witaj,
Mysle,że lepiej odpuść, z pewnością tabletek nieodstawisz, a hormony, a więc i pigułki antykoncepcyjne należą do substancji fotouczulających, fototoksycznych.Przebarwi enia mogą się pojawić,ale nie muszą..Jednak mysle,że stresu przedślubnego i tak jest dużo( tez mam ślub w sierpniu), więc po co jeszcze zaprzątac sobie przebarwieniami.
Na prawdziwym słońcu koniecznie stosu preparat UVA( nie tylko UVB), bo to własnie one są przyczyną rekacji fotouczulających, a więc przebarwień.
Pozdrawiam
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując