Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie dobre tipsy w Warszawie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 12:06   #24
chica
Raczkowanie
 
Avatar chica
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Varsovia
Wiadomości: 143
Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Witam poszukuje od jakiegos czasu salonu/osoby ktora dobrze robi zel na paznokciach naturalnych. Chodzi mi glownie zeby wygladalo to porzadnie i naturalnie. No i kwestia ceny. Ponizej wklejam cennik malego osiedlowego salonu i tak sie zastanawiam czy 80-90 zł za uzupełnienie zelu to nie za duzo?Wydaje mi sie ze to powinno kosztowac w granicach 30-40 zł w koncu pierwsze nalozenie kosztuje ok 150 zł.

"Cennik:
Cena tipsów żelowych i akrylowych jest taka sama. Podstawowy koszt tipsów ze zwykłym malowaniem - zachowując wszystkie fazy wykonania usługi z mojej strony/ długość za opuszek/.
- Przedłużenie paznokci na tipsie naturalnym - to koszt 100 PLN
- Przedłużenie paznokci na tipsie frencz (biała końcówka) - to koszt 110 PLN
- Przedłużenie paznokci na tipsie clear (krystalicznym) - to koszt 110 PLN
- Przedłużenie paznokci naturalnych na formie (szablonie) - to koszt 100 PLN
- Przedłużenie paznokci frencz (biała końcówka) na formie (szablonie) - to koszt 130 PLN
- Przedłużanie paznokci zdobienie stałe (brokaty, hologramy, inne ozdoby) - to koszt od 130 PLN
(uzależnione od tego, co będziemy robiły)

- Zdejmowanie, usuwanie starych tipsów (masy żelowej bądź akrylowej) pod nowe tipsy
- to koszt od 30 - 50 PLN
Dopełnienie wykonuje się w zależności od szybkości odrastania paznokietków, z reguły jest to okres ok. 3/4 tygodni.
- Uzupełnianie podstawowe + zwykłe malowanie - to koszt 80 PLN
- Uzupełnianie podstawowe frencz + zwykłe malowanie - to koszt 90 PLN
(uzależnione od stanu pazurków)

- Utwardzanie paznokietków bez przedłużania (dotyczy rączek) - to koszt 80PLN
- Utwardzanie paznokietków bez przedłużania (dotyczy nóżek) - to koszt 80 PLN
- Przedłużenie paznokci frencz (biała końcówka) (dotyczy nóżek) - to koszt 120 PLN"



Prosilabym o namiary na dobre stylistki paznokci w Warszawie najchetniej w okolicach Ursynowa, Piaseczna, Mokotowa, Sadyby. Wolalabym kogos poleconego niz isc w ciemno i wydawac prawie 100 zł co 3 tygodnie na uzupełnianie.



Pozdrawiam
chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując