Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed i po - czyli wasze makijaze :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 19:40   #21
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przed i po- czyli wasze makijarze :D

Cytat:
Napisane przez xgosik
Według mnie wątek świetny i mam nadzieje ze wiecej osób pokaze sie przed i po
Ja sama postaram sie pstryknać zdjecie i sie ujawnić i oczywiscie pokazać co można wyczarować za pomocą kosmetyków i w jaki sposób mozna się zmienić.

Rei: Mam pytanie - na tym zdjeciu użyłaś podkładu True Match. Własnie zastanawiam sie czy kupic ten czy nowy Infallible, ale po zobaczeniu zdjec Twoich przed i po widze ze TM spełniłby moje oczekiwania a ostatnio jest on u mnie na promocji i kosztuje 10zł mniej niż Infallible.
Jeszcze tylko pytanko: Czy utrzymuje sie długo na twarzy?? i czy uważasz ze jest dobry?? Tak w dwóch zdaniach
Z góry dziękuje
Dla mnie rewelacja, ja używam dodatkowo (kiedy chce dłużeszego efektu krycia - np. wiem że musze cąły dziń dobrze wyglądać - na uczelni, a potem jeszcze gdzieś ide ) bazy cashmire secret Daxa i trzyma sie długo - na uczelni (6-8 godz), na imprezie też
Dla mnie jest super
Polecam

guia - szminka L'oreal nr 609 , to jest prezent, a na szmince nie napisali z jakiej to serii Jest tylko nr Błyszczyk Inglot Dropss - nr 21 (chyba jeszcze sprsawdze jak bede w domu )

chocolate -
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując