Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-18, 14:12   #9
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A ja nie lubie duzo nawilzac. Lubie jak skora oddycha bez zadnych kremow itp.
ale coz widze ze to za duzo nie daje bo wypryskow i zaskornikow coraz wiecej To tez przez ten cholerny upal A ta glinka dostepna jest w kazdej drogeri czy musze poszukac w sklepach zielarskich albo aptekach? I ile ok. kosztuje?

henamieszalam chyba troszke glinka w aptekach raczej w zielarskich tez moze byc.ja placilam okolo 5 zl.nawilzanie jest bardzo wazne....na wysuszonej skorze zawsze bedzie sie pojawialo wiecej wypryskow

Brevoxyl i krem naraz?A nie ograniczaja dostepu powietrza do skory? Nic Ci nie wyskakuje ani nie blyszczy sie buzia ani nie poci? widze ze ten dermosan nawet nie drogi wiec mozna sprobowac. A o co chodzi z łuszczeniem i wychodzeniem "na wierzch" Mam nadzieje ze nie chodzi o pryszcze? I po czym to wychodzi i łuszczy sie?po brevoxylu czy po tym kremie?
luszczy sie po brevoxylu gdyz on ma za zadanie zluszczyc naskorek i oczyscic to co tam siedzi. nie musisz uzywac na raz z kremem- ja tak robie bo mam duze sklonnosci do wysuszania(Ciebie moze mniej wysuszac).ale najwazniejsze zebys podczas stosowania skorę nawilzala .moim problemem sa zaskorniki i podskurne gulki ktore po brevoxylu wyszly na wierzch,w inny sposob oczyszczenie nie jest raczej mozliwe jesli chcesz sie naprawde pozbyc zaskornikow.mi nic nie wyskakuje jak naloze i brevoxyl i kremik , buzia sie nie poci jest coraz lepiej dermosan niedrogi i ze mna pozostanie na dluuugo
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując