Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-11, 19:43   #3471
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A ja musze sie pochwalic ze jeszcze tydzien, gora dwa a zuzyje blyszczyk Maybelline
Zazdraszaczam
Też bym chciała pozużywać moje błyszczyki, sęk w tym że ja za bardzo nie lubię malować ust i rzadko to robię, tzn w ciągu dnia tak, rano i po pracy i w czasie pracy ale no może ze 3 razy więc taki błyszczyk wystarcza mi na bardzo długo.... niestety

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
ja też zawsze dostaję świra jak jestem w Auchan
tam jest tyle super kosmetyków, których nie ma nigdzie indziej! i to często polskich, mniej znanych firm, a na to mam największą manię
Ja bym tam przepadła, można oczopląsu dostać
A niedaleko mnie będą budować auchan ...

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Muszę się Wam wyżalić, choć nie w kwestii kosmetycznej.
Nie wciskam się w połowę moich ubrań! Zawsze nosiłam XS, a teraz mam problemy z wciśnięciem się w S Zawsze byłam chuda, aż za bardzo, a ostatnio przybyło mi sporo, ale nierównomiernie - poszło w tyłek, uda, biodra, brzuch... Wchodzę aktualnie w dwie pary moich spodni... TŻ się upiera, że to dobrze, że jeszcze nawet trochę mogę przytyć, a mi się jakoś trudno przestawić... Ważyłam 45kg jakoś w czerwcu (wiem, szkielet, bo 170cm wzrostu, chociaż nie było tego widać za bardzo), a teraz 53kg. Nadal to chyba niedowaga, ale nie powiedziałybyście tego na pierwszy rzut oka Może i marudzę, ale kiedy przekopuję szafę w poszukiwaniu czegoś w co się wcisnę i z czego boczki nie będą się wylewać kaskadami to uszy więdną
Rozumiem cię, może i masz niedowagę ale jak zawsze taka byłaś szczupła to teraz źle się czujesz w swojej skórze.
Mi też się przytyło. Napradę już muszę się ograniczyć, zaczęłam też stosować serum Eveline na ten koszmarny cellulit
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora