Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Relacja damsko-męska - taki jest plan.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-17, 21:33   #11
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 201
Dot.: Relacja damsko-męska - taki jest plan.

Cytat:
Napisane przez Michalina2024 Pokaż wiadomość
Hej,

Od jakiegoś czasu podoba mi się pewien chłopak.
Gdzieś sobie mignęliśmy jakiś czas temu, mieliśmy nawet małą interakcję, bo chwilę niezobowiązująco porozmawialiśmy, ale ja szybko tę rozmowę ucięłam. Z tej rozmowy absolutnie nie mógł wyczuć, że mi się podoba, że chciałabym go bliżej poznać. To był mój błąd.
Nie mamy za bardzo wspólnych znajomych, nie mamy w związku z tym możliwości spotkania się w realu tak po prostu, więc chciałabym wykorzystać fakt, że jesteśmy znajomymi na fb.
Wiem, że zmienił niedawno pracę, w lokalnej prasie serwuje dawkę informacji.
Chciałabym do niego coś napisać, zagaić jakoś, by zacząć z nim "popisać" i by później przy dobrych wiatrach skierować nasze rozmowy na takie twarzą w twarz. Kompletnie jednak nie wiem co mogłabym napisać, żeby nie było to ośmieszające dla mnie. Nie chcę wyjść na idiotkę Z jednej strony chłopak siedzi mi w głowie dobre pół roku i mam poczucie, że jak nie zacznę, to będę żałować, bo nigdy się nie dowiem, czy coś mogłoby z tego być, ewentualnie czy mogłabym zyskać dobrego kolegę.
Z drugiej strony jestem nieśmiała i nie tyle boję się odrzucenia, co tego, że pomyśli o mnie z politowaniem.
Dlatego poszukuję pomysłu, Waszych historii - inspiracji - na takie o zaczepienie dość dalekiego znajomego.

Wiem, że ludzie się tak poznają, wiem, że nie mają takich problemów jak ja Ale ciężko mi zacząć, z drugiej strony nie chcę żałować. Byłabym wdzięczna za porady!
Skoro jest w miarę znany w Twojej okolicy, to może zapytaj się go o jakieś wydarzenie, event, koncert, np. czy był albo czy się wybiera i jak mu się podobało/ co o tym myśli. W taki lekki, niezobowiązujący sposób. Jak odpisze, to będziesz mogła kontynuować i zapytać się, co u niego itd. Jak też mu się spodobasz, to pociągnie rozmowę.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując