Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - radia samochodowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-09, 12:36   #18
jamelia007
Raczkowanie
 
Avatar jamelia007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 186
Dot.: radia samochodowe

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tak sobie pomyslalam, ze nie ma jeszcze watku o radiach samochodowych wlasnie jestem w temacie, bo sie zastanawiam co kupic i jak kupic. tzn na co zwrocic uwage.

slyszalam, ze dobre i polecane firmy to Alpine, Blaupunkt i Pioneer. i wsrod tych glownie szukam
na jakie funkcje zwracac uwage co jest odpowiednikiem antishocku w radiach samochodowych - tzn. jak sie taka opcja nazywa? szczegolnie to jest dla mnie wazne, bo kolega ma calkiem nowe radio SONY, a przy wiekszych dziurach i wybojach radio slabiutko sie spisuje.


a wiec chwalcie sie co macie w pojazdach i co polecacie

aha najpierw ja sie 'pochwale' swoim - seryjny kaseciak Fiata

Ja mam Panasonica na mp3. A może kolega nie ma półki dla radia dlatego tak skacze? Dopóki moje radio siedziało bez półki, to także skakało. Po dokupieniu półki, działa bez zarzutu. Problemem może być także nie stykająca kostka lub kabelki mogą robić spięcie Bo skoro radio jest nowe,to raczej nie powinno być żadnych komplikacji. Chyba,że to wada fabryczna. Ale to Soniak, a one mają to do tego, ze są naprawdę dobrej jakości;-) Radia Blaupunktu są niestety niskiej jakości, a ad. Pioneera to mają oni radia średniego pokroju, ale lepsze głośniki. Tutaj akurat firma odgrywa role, bo wiem, że żadne inne radia nie dorównują do Sony czy Panasonica <a wiem to od kolegi,ktory pracuje w punkcie sprzedaży i naprawy sprzętu audio car>.
__________________
jamelia007



Bóg stworzył kobietę.
Tylko raz wyszedł Mu taki cud!




jamelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując