Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany, zmiany- brak pomysłu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-15, 15:50   #1
201607041510
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6

Zmiany, zmiany- brak pomysłu.


Witam.
Chciałabym poradzić się Was co do mojej zmiany. Za miesiąc udaję się do fryzjerki i kosmetyczki marzę o jakiś zmianach ale za bardzo nie mam koncepcji. Włosy na pierwszym i drugim zdjęciu moje naturalne na ostatnim obecne. Nigdy jakoś specjalnie nie szalałam ze ścięciem ich ponieważ mam na czubku głowy bliznę (goły placek) dość spora więc muszę mieć czym go zakryć. Poza tym to jest moja najdłuższa długość włosów w życiu. Włosy mam rzadkie i cienkie teraz ze względu na zimę i noszenie czapki często noszę je związane. Chciałabym zmienić ich kolor ale nie wiem czy iść w rudy czy jakiś jasny brąz ? Czy może zaszaleć z jakimś cięciem? Z tego co słyszałam lepiej mi w grzywce na prosto ale ciężko mi regularnie chodzić do fryzjera i podcinać (mam dwie lewe ręce do obcinania samemu).
Dalej to makijaż. Zastanawiam się czy 'ruszyć' moje brwi? Są jasne i rzadkie jakoś nigdy nic z nimi nie robiłam bo potem trzeba o nie zadbać. A dwa nie wiem jak będę wyglądała w czymś innym. Mam jasną karnację przez cały rok ponieważ nie mogę się opalać. Na co dzień stosuję podkład i tusz do rzęs, które są jasne, rzadkie ale za to długie. Lekko podmalowuję ruchomą powiekę kredką. Usta lekko pociągam pomadką w kolorze beżu. Na imprezy moim szaleństwem jest delikatna kreska na oku. I błyszczyk albo pomadka w kolorze jasnego różu. Chciałabym może jakiś porad co do makijażu coś dodatkowego użyć zrezygnować z czegoś ? Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-07-04 o 13:15 Powód: na prosbe uzytkownika - usowam zdj;
201607041510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując