Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - make-up telewizyjny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-01, 19:00   #5
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: make-up telewizyjny

Cytat:
Napisane przez boboo
Mam ogromny problem.
Od ponad pół roku pracuje w telewizji co wiąże się z robieniem niesamowicie ciężkich makijaży. Codzinnie, przez 7 miesięcy robią mi na twarzy taki make - up że mi prawie pieprzyków nie widać. Przez to zaczęły mi sie problemy z cerą. Do momentu rozpoczęcia pracy miałam idealną cere. Idealną, nie przesadzam. nie miałam nawet jednej malutkiej plamki, krosteczki - NIC!! a teraz - zaczerwienienie, mnóstwo zaskórniaków, pryszcze - wulkany i wszystkie inne typy, zaczęła mi się tłuścić cera tak ze świecę się jak żarówka. TRAGEDIA!!! nie mogę na siebei patrzeć. jestem załamana. Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy, 2 razy, poprawa widoczna przez tydzień a potem to samo. Ogromna kasa na kosmetyki - też nic nie pomaga. Idę teraz do dermatologa, pewnie będzie jakiś antybiotyk. Może mi pomoże, ale najgorsze jest to że w dalszym ciągu będę prowadzić programy codziennie i będę miałą robiony make-up. Błagam, pomóżcie, może są jakieś super kosmetyki do demakijażu, ja teraz używam Yves Rocher i AA.
No własnie staraj się jak najszybciej oczyszczać twarz z takiej warstwy make-up'u za pomocą środków do demakijażu... następnie użyj toniku /który skutecznie oczyści pory/ i oczywiście krem nawilżający BEZ ZAPACHOWY najlepiej zapytaj w aptece... farmaceutka Ci doradzi! bo to zalezy od skóry... Zastanawiam się tylko czy na ten temat rozmawiałaś z charakteryzatorką.... ona powinna to zauważyć... i pomóc Ci w doborze kosmetyków... które będą pielęgnowac i chronić twoją twarz! Może byc tak że Twoja skóra nie toleruje jakiegos podkładu;/ i nie może swobodnie oddychać! wtedy powinnaś zmienić podkład! on ma najblizszy kontakt z Twoją skórą!
Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia w telewizji!
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując