Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-03, 15:56   #1
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555

Sklep iHerb.com (USA)


Jako, ze nie znalazlam takiego watku, zakladam wlasny. Jestem baaaardzo zainteresowana tym sklepem, jak rowniez kosmetykami zarowno naturalnymi jak i tymi prawie naturalnymi.... Na wizazu bylo juz troche o iHerb , jednak niewystarczajaco, zeby cokolwiek porownac, badz wymienic sie wrazeniami.

Na poczatek podam strone internetowa sklepu:
http://iHerb.com

W ofercie poza kosmetykami (do twarzy, wlosow i ciala) wielu firm (zawsze w promocyjnych cenach!!!), znajduje sie rowniez zywnosc organiczna oraz suplementy diety a takze odzywki dla sportowcow. Bardzo lubie sklepy z kosmetykami mineralnymi, jednak nie lubilam 'biegania' po wielu internetowych sklepach w celu kupienia brakujacych produktow do pielegnacji twarzy. Sklepy mineralne maja w swojej ofercie jednak dosc zawezona ilosc (jesli wogole) kosmetykow do pielegnacji. Rozszerzajac swoja nikla wiedze w dziedzinie biochemii kosmetycznej, doszlam do wniosku, iz potrzebuje pomocy w wyborze produktow. Asortyment sklepu jest ogromny, nie wszystkie skladniki sa w 100% organiczne, wiec watek poswiecony bedzie dyskusjom na temat produktow, ich skladow, wrazen z uzywania a takze porownawczej analizie dla niezdecydowanych. Licze na wasza wspolprace i pomoc, jako ze w dziedzinie skladow jestem nowicjuszem.

Na konied dobra wiadomosc: Kazdy kto jeszcze zamowienia nie skladal, a chcialby sprobowac, dodam ze koszty wysylki zwyklej paczki do 3lb (1.36 kg) to jedynie $4! (przy czasie oczekiwania ok. tygodnia)

Z gory zaznaczam, iz nie mieszkam w Polsce, tak wiec nie jestem w stanie organizowac jakichkolwiek zamowien zbiorowych, ale patrzac na koszta wysylki mysle dziewczyny, ze prosciej dla was bedzie kupowac samodzielnie. Z tego co sie orientuje to potrzebna bedzie jedynie karta kredytowa (i tu pojawia sie przeszkoda, bo nie wiem czy uwzgledniaja debetowa). Nie znalazlam tez nigdzie wzmianki o Pay Palu. Szczegoly karty podaje sie tylko raz, strona jest do tego potrojnie zabezpieczona.

Milego surfowania!
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-12-18 o 15:48
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując