Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 18:28   #24
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Hey, dostalas trzecia paczke? Ja ciagle czekam... Po ilu dniach od zlozenia zamowienia zazwyczaj dostajesz?

Zapomnialam dodac, ze z moich obserwacji silikony mnie nie zapychaja, nie jestem pewna co do dimethicone, ale mineral oil juz raczej tak.
Jutro już pewnie bedzie, ostatnią dostałam po równo 2 tyg.

Mineral oil to nie silikon ale prawdą jest że lubi zapchać tłuste cery jesli jest go duzo np. moja, ale już silikonów sie tak nie boje, mimo początkowej paniki, kiedy zaczęłam czytać o nich, ale jak juz wiecej poczytałam na LU to panika minęla, mam gorsze silikony niż dimethicone w Diacnealu, skoncentrowanym Capillinie, czy HOL Avene i jest OK

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Sama miałam wątpliwości z tym sorbitolem, dlatego wkleiłam źródło. Było też napisane, że jest mało badań na ten temat, ale ogólnie to ten składnik nie jest jakoś szczególnie toksyczny. W moim słowniku ma kolor zielono żółty (zielony - OK, żółty - średnio szkodzi, czerwony - unikać). Np. PEG i niektóre parabeny są czerwone, więc w porównaniu do nich to sorbitol jest nieszkodliwy. Nie ma co panikować, ale warto wiedzieć, z czym ma się do czynienia i ewentualnie zwrócić uwagę, czy nie jest zbyt wysoko w składzie.
Co to za słownik? Myślałam że może ten z Cosmeticsdatabase ale tam sorbitol ma 1 i zielone kółko, czyli jest mniej szkodliwy niz wit. E
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując