Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dove summer glow - krem do twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-18, 13:06   #21
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Dove summer glow - krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
a masz ciemniejszą karnację ? krem ładnie stapia się ze skórą czy efekt jest raczej sztuczny ?
Ja mam ciemniejsza karnacje, w lecie od razu opalam sie na braz U mnie krem swietnie stopil sie z cera --- zadnych smug, zadnej sztucznosci. Tylko troszke dziwnie to wygladalo,ze tak z dnia na dzien sie opalilam Dlatego poczekam na bardziej sloneczne dni i wtedy zaczne czesciej go nakladac

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Kurcze!! to chyba bede musiala kiedys kupic i balsam i krem bo to chyba bedzie glupi efekt jak bede uzywac tylko kremu do twarzy, prawda?? zaloze bluzke z dekoltem albo z krotszym rekawem i bede wygladac komicznie
Martwi mnie tylko jedno: CZY TEN KREM NIE WYSUSZA SKORY?? mam sucha skore ogolnie na calym ciele, musze ja mocno nawilzac...mam od jakiegos czasu samoopalacz Flos Leku ktory mial byc fajny, ale niestety za bardzo mi luszczy skore Czy ten tego nie robi?? (wiem, ze to krem brazujacy, ale i tak zawiera samoopalacz... )
Hah, tez o tym pomyslalam - buzia brazowa,a reszta bledsza Chcociaz w moim przypadku roznica jest malo zauwazalna,ale i tak zafunduje sobie balsam brazujacy bo nie cierpie sie opalac na sloncu no i czasem mam napady na blady look, ktory mi sie baaardzo podoba tak wiec trwala opalenizna w moim przypadku odpada

Hhhmmm....trudno mi powiedziec....ja mam mieszana cere, nigdy nie mialam jej suchej czy przesuszonej, tak wiec ja po nalozeniu Dove praktycznie nie zauwazam roznicy w jej nawilzeniu. Wydaje mi sie,ze nie powinien wysuszac,ale glowy nie dam....

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
żeby nie wyglądać komicznie chyba zdecyduję się na wersję do jasnej cery
Jesli masz normalna karnacje to wzielabym ten do jasniejszej wlasnie, by efekt nie byl drastyczny,a w miare nabierania kolorku mozesz siegnac po wersje do ciemniejszej skory.
Moja siostra, ktora nie ejst ani blada ani sniada (taka normalna wlasnie) uzyla mojego Dove i zdecydowanie jej nie bylo do twarzy --- zbyt ciemny braz jej wyszedl.
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując