Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co można jeszcze zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-28, 22:44   #14
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: co można jeszcze zrobić?

natkak napisał(a):
> Nie moge sie powstrzymac, i musze cos dodac od siebie, mianowicie twoja cera , kolor oczu i wlosow strasznie "gryza" sie ze soba. JA osobiscie widze cie w jasnych blond wlosach, i mniejszej ilosci opalenizny na twarzy, bardziej "ludzkim " kolorze cery. Mam troche podobny ksztalt twarzy jak ty i bylo mi beznadziejnie w ciemnych wlosach jescze przylizanych i mocnej opaleniznie. Tak mi sie tylko wydaje, nie wiem moze i nie mam racji,jezeli tak to sorry za mieszanie.
> Ania napisał(a):
> > moim zdaniem ta grzywka i fryzura burzy ci proporcje twarzy.. zdecydowanie jakaś krótsza ta góra powinna być, przedziałak moze bliżej srodka... najbardziej mi sie własnie ta grzywka nie podoba...
> > muszę pomyseć co bym zrobiła

moze opalenizna faktycznie ciut za mocna ale nic sie tu nie gryzie,bardzo mi sie podobają niebieskie oczy i brązowe włosy tworzą niebanalny kontrast,na Twoim miejscu nie zmieniałabym koloru,jest ładny naturalny.
Proponuje ukośną grzyweczkę,Twoja jest czesana na bok ale ścięta prosto co daje taki ciężki efekt.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując