Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielki, ostatni wątek misz-maszowy ;) Zapraszam ;*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-14, 16:06   #47
marianika
Wtajemniczenie
 
Avatar marianika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 312
Przekupka: 42 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Wielki, ostatni wątek misz-maszowy ;) Zapraszam ;*

Wydaje mi się, że trochę poważniej powinnaś podejść do tej sytuacji, bo to nie jest moja wina, że zapomniałaś czegoś dosłać. Oczywiście, zdarza się i przepraszałaś mnie za to, ale nie rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje o to, że chcę się dowiedzieć, kiedy i czy w ogóle to wysłałaś. Wiem, że to nie było dużo i że zgodziłam się, abyś wysłała zwykłym listem, ale to nie jest moja wina, że zapomniałaś tego włożyć do koperty i że teraz musisz płacić za wysyłkę drugi raz. A najbardziej mnie denerwuje i nie rozumiem tego, że często logujesz się na wizażu (przynajmniej wczoraj), a na moje wiadomości nie odpowiadałaś. Na poprzednią, którą wysłałam jakiś czas temu też nie odpowiedziałaś. Wydaje mi się, że o wysyłce powinnaś mnie informować na PW, a nie pisać sobie w swoim wątku, bo ja nie obserwuję Twojego wątku. Nie chcę się kłócić, ale po prostu ta wysyłka się już długo ciągnie, a Ty nie odpowiadasz na wiadomości i poczułam się, jakbym była natrętna, bo upominam się o swoje... ??
marianika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując