Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzje do usunięcia - ARCHIWUM - wątek zamknięty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 13:26   #3278
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Dla potomnych ściągający tonik Garniera:
Przeczytalam recenzje tego toniku i sie zalamalam. Przeciez wyraznie pisze, ze tonik jest SCIAGAJACY, wiec to logiczne ze sciaga skore, prawda? No i chyba kazdy, kto ma wrazliwa czy sucha skore po przeczytaniu "Tonik sciagajacy" wie, ze to nie produkt dla niego.

Czy z KR nie wynika jasno, że to mają być recenzje kosmetyków, a nie recenzje innych recenzji?

No i oczywiście Mypa, Shea Karite, Face & Body Cream ("ohydny" zasłużony puchar):
moja recenzja tego produktu zostala po raz kolejny usunieta. nie bede pisac jej po raz 3. ciekawe kiedy mi konto usuniecie za napisanie 1 negatywnej recenzji wsrod calej listy pozytywnych. Używam tego produktu od: nie uzywam bo wyrzucilam Ilość zużytych opakowań:0
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:41
Noor jest offline Zgłoś do moderatora