Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ryba wpływa na wszystko :P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 22:54   #20
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Ryba wpływa na wszystko :P

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
ooo proszę, myslalam że juz jadłam wiekszosc rybek dostepnych u nas w typowym sklepie rybnym, ale na mirune się nie natknęłam, albo nie zwrocilam uwagi. Jutro musze to przebadać, a jak ni jutro to jeszcze w tym tygodniu faktycznie rybki są najlepsze takie w panierce, ale ja staram się dla zdrowia (mniejsze ilosci oleju/oliwy i co za tym idzie mniejszej ilosci kcal)dla siebie piec w piekarniku lub dusić, dzięki temu nawet kilkakrotnie próbowałam zupek rybnych, które z załozenia wydawały mi się ochydne.. ale nie są takie jeśli zupa jest pikantna
Ja często duszę rybę w warzywach (tzw. ryba po polsku) i dodaję różne przyprawy (np. wyżej podany przepis na morszczuka). Czasem gotuję w wodzie z dodatkiem marchewki (bez soli) i jem taki "postny" rosołek, który o dziwo bardzo mi smakuje

Z zup rybnych polecam gruzińskie charczo.

PS: miałam dać przepis na karpia po żydowsku w galarecie, ale jakoś nie mogę się zebrać :p
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując