Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 16:19   #3367
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze od kilku dni też podejrzewam mojego Johnsona o zapychanie. Robią mi się coraz to nowe pryszcze, a już nie pamiętałam co to takiego. Co dziwne jestem już przy końcu tubki, więc nie wiem czy to na pewno ten krem. Z drugiej jednak strony nic nowego nie wprowadzałam do pielęgnacji cery. Może nie służy mi codzienna jego aplikacja. Kurcze a tak fajnie na nim leżał makijaż. Będę musiała go odstawić i wrócić do sprawdzonego Humektanu lub Lilliputza. Jeżeli sprawdzą się moje podejrzenia to będzie bardzo niefajnie, bo Johnson to dla mnie najlepszy krem pod filtr i minerały.
Właśnie zapomniałam w wątku "bazowym" napisać, że za pierwszym razem kiedy użyłam ten krem na twarz okropnie mnie pozapychał, w ostateczności używałam go do stóp i dłoni przez kilka miesięcy bo dobrze nawilża i uwielbiam też jego zapach.

Tak naprawdę dzięki wam sobie o nim przypomniałam. Teraz (odpukać) nic złego się nie dzieje. Dzisiaj nałożyłam tylko na niego(wiem, że głupota bez filtra na słońce) podkład edm intensive i wyglądał znowu idealnie czyli to przez filtry mi się warzył.
I minęło ok 7h a ja się nie świece, bez żadnego primera
To się nazywa chyba zwątpienie filtrowe
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora