Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczyste, czerwone usta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 21:30   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
A wam dziewczyny jaki bardziej się podoba makijaż:bardziej podkreślone oczy i blade usta, czy też czerwone usta lekko muśniete oko. Ja to w sumie najczęsciej wybieram pierwszą opcje, ale dużo osób mi mówi ze jak podkreśle usta to wyglądam tak klasycznie, elegancko. Ciemne oko, blade usta wg mnie jest bardziej sexy, natomiast czerwone usta są bardzo kobiece i eleganckie. W sumie to zasada w makijazu jest taka zeby podkreślać to co ma się ładniejsze.
W pełni się zgadzam z tym ostatnim zdaniem Mam taką urodę, że mocny makijaż oczu nawet w dzień nie wygląda u mnie, nazwijmy to, 'wulgarnie', więc często pozwalam sobie na styl New York Girl - mocne oczy, wykholowane + cielisty błyszczyk/pomadka. Dlatego wieczorem odchodzę do czegoś, co można u mnie spotkać rzadko - mianowicie do mocnej pomadki. Mam kilka takich, leżą niemal nieużywane. Sporadycznie nie dlatego, że źle się w nich czuje, ale myślę, że nie warto 'szargać' ich na błahe wieczorne wyjścia. Wolę na coś naprawdę wykwintnego, żeby zrobić prawdziwe piorunujące wrażenie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując