Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-28, 07:54   #11
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Jablonex łdz

Cytat:
Napisane przez giha
częściej słyszę, że padam na głowę niż z nieba, dobra odmiana ;D

To jeszcze powiem, skoroś też z Łodzi, że na rogu Tramwajowej i Narutowicza jest tzw. Hurtownia Jubilerska (tzw. bo raczej dla nas mało materiałów)
ale mają tam srebrne karabińczyki (tutaj spory asortyment, nie wiedziałam, że wśród karabińczyków może być taki wybór), różne zapięcia, łańcuszki, bigle, sztyfty, pudełka do biżuterii itp.
Ostatni raz byłam tam ponad miesiąc temu więc nie wiem jak to teraz z asortymentem, gdyż rzadko robią zamówienia. Sprzedaje tam starszy pan i trochę młodszy... starszy do miłych nie należy, ale jak się do młodszego ładnie uśmiechniesz to we wszystkim pomoże i znajdzie nawet za Ciebie ;D
ojjj to super! bo ciagle zamawianie np. z qnsztu troche mnie denerwuje bo trzeba czekac a ja wole szybko i z "macaniem" hehe a to bede czekac na pana mlodego a na starego nie działa piekny usmiech? a mozesz mi jeszcze powiedziec czy tam na rogu ceny sa przystepne?bo zjade sie taki kawał (bo to kawał drogi ode mnie ) i ceny mnie z nog powala... ehhee
jeszcze raz dzieki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując