Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-28, 11:17   #13
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha
Dot.: Jablonex łdz

karolinusienka: zdecydowanie bardziej opłaca się na qnszcie, jeśli robisz większe zamówienie. Jednak czasem nie opłaca się robić zamówienia tylko dla pary bigli.
Tutaj bigle o ile dobrze pamiętam, to jeden rodzaj nawet kosztował 1.70 od sztuki! ale miały jakieś fiku miku na sobie i były raczej niespotykane I jeszcze próba srebra wyższa niż 925.
Jeśli chodzi o karabińczyki to są takie za 40gr i takie za 1.40zł - zależy od wielkości i od fantazyjności
Jeśli masz daleko, a w internetowych sklepach nie robisz zamówień tylko dla jednej pary bigli i trzech karabińczyków, to nie wiem, czy się opłaca. Jak jednak będziesz niedaleko, to warto wpaść, sprawdzić, pooglądać.

Ja mam o tyle dobrze, że ode mnie to trzy kroki. Więc jak mi się zapięcia skończą to zamówienia robić nie muszę.
W ogóle mam dobre położenie, bo Jabłonex na Jaracza to mniej więcej ta sama odległość Żeby tylko wybór mieli taki jak na qnszcie.
giha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując