Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy po depilacji: krostki, przebarwienia, itp - ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-04, 19:17   #22
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Nora
Ojojoj trochę drogo , ale się spodziewałam. Naprawdę mi się marzy taki zabieg bo mam dość depilacji - nie chce mi się nawet jak robie ją co 2, 3 tygodznie. Najbardziej zależy mi na bikini i chyba się zdecyduję tylko to chyba trzeba po wakacjach prawda? Der-Med jakoś mi ta nazwa się obiła o uszy Hmm może w Katowicach też jest?! Muszę sprawdzić. Anuuula powiedz jeszcze czy taki zabieg jest bolesny? Ja jak używam depilatora na nogach to nic już nie czuje, bo tak się przyzwyczaiłam ale okolice bikini to aaaałć boli.

Ja też robiłam sobie wcześmiej bikini,właśnie z powodu ciągłego wrastania włosków i tych okropnych krosek,fe Teraz mam gładziteńką skórke,ani jednego włosa i zero problemu z depilacja,dlatego uważam,że zabieg jest wart każdej ceny Jeżeli chodzi o ból,no to rzeczywiscie nie nalezy ten zabieg do najprzyjemniejszych,ale spokojnie jest do wytrzymania,czujesz po prostu takie ukłucia jak iglą.Z tego co wiem to można wcześniej poprosić o znieczulenie jakimś preparatem czy mascią,ale ja nie używałam więc nie mogę Ci nic więcej na ten temat poradzic.Lasery jak najbardziej polecam,efekty są super!Trzymaj się cieplutko,pa
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując