Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery do zdobienia paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-09, 11:21   #16
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Lakiery do zdobienia paznokci

Kupiłam Wibo za 6,50, ale widziałam z tych farbek takie nawet po 20 zł. Kolor nr 26, perłowy, w buteleczce wygląda taki żółto- złoty, ale jest złoty, cos jak te listki na paznokciu z 4 zdjęcia, które wklejałam.
Uwagi:
- trochę to rzadkie jak na lakier, nie mam porównania, nie wiem, może to takie powinno być, hmm pewnie tak, bo jak się maluje wzorki to ciężko by było gdyby lakier był gęsty
- pędzelek jest bardziej spiczasty niż okrągły na końcu w związku z czym zamiast kropeczek np. wychodzą ciapki
- takie kształtne serduszko, jak na 3 fotce za Chiny mi nie wyjdzie
- nie trzeba potem malować bezbarwnym, wcześniej myślalam, że tak, że ten wzorek wyjdzie takie wypukły, ale jest bardzo cieniutki, farbka stapia się z warstwą lakieru
- na razie ćwiczyłam na stopach, bo na łapkach mam ładnie pomalowane i szkoda mi na razie, a z racji tego, że brzuszek zaczyna wyprzedzać piersi troche ciężko; najchętniej poćwiczyłabym na Misiu, ale to chyba w nocy jakby spał
- a ten pędzelek to nie wiem chyba sobie ulepszę nożyczkami
- swoją drogą tak sobie pomyślałam, że to nie głupi pomysł z tym co Cheetah pisała, pędzelek z WE-MY, a lakiery zwykłe, bo w sumie to trochę liczą sobie za te farbki, a czy lepszej jakości toto?? wątpię. Dla porównania taki Ados, zwykłe lakiery ma za kilka złotych, a ten do zdobienia za 14 zł.

To tyle na razie Może ktoś jeszcze podzieli sie uwagami

PS Dzięki ciotka za pozdrówka

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując