Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słodki orient-na prośbę kasiasiar:* @ dla zielonych oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 21:49   #25
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Słodki orient-na prośbę kasiasiar:* @ dla zielonych oczu

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Fergie makijaż jest piękny do mojej sukienki pasuje idealnie Chciałabym go umieć odtworzyć - pomarzyć można Mogłabyś napisać jakich cieni z Blusche użyłaś?
Angel no! Jest naprawde prosty, proszę zrob taki sobie będzie Ci idealnie pasowac!
rysujesz krotką kreskę kredką czarna/brązową od polowy powieki do zew. kącika, lekko ku gorze. rozcierasz. Nakładasz małą plamkę ciemnobrązowego cienia w zewn. kąciku, potem plamkę fioletu na środku powieki i blendujesz to wszystko zlotem, akcentując wewnetrzny kącik i gorną granicę ciemniejszych cieni. Na dole brązowa kreska i kreska ciemnym brązowym cieniem i złotem. I rzęsy
Zróóób!

Blushe jest Blaze, Kisses, troche Champagne(róż)..(fiolet i złoto tez z paletki Ud-nie wiem czy dopisałam) łuk rozświetlaczem Amaretto..


Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Na tym forum można się nabawić kompleksów jak ta lala...

Wspaniały makijaż, piękne kolory, świetna technika, a wszystko okraszone Twoją niezwykłą urodą
Nie zgadzam sie Każda z dziewczyn tutaj ma taka originalną urodę że nie sądzę by ktokolwiek komuś coś zazdościł...

dziekuje
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując