Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 08:30   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Ja mam fazy na różne produkty. Kiedyś miałam na szampony, odżywki do włosów, maseczki do twarzy, potem na żele pod prysznic, kremy do twarzy, cienie (ohohohoho tego to miałam). Ale ostatnio zrobiłam porządki i nic nie chcę (raczej ). Niestety moją nową manią są perfumy, tanie to to nie jest
U mnie też nafazowanie przyjmuje różne formy - a to cieniomanii, a to szminkomanii, błyszczykomanii, balsamomanii, żelomanii... itp. itd.
Ostatnio nawet nie kupuję zbyt wielu cieni - z jednej strony przesyt, z drugiej ograniczenie, bo musiałabym mieć chyba 7 żyć, żeby je zużyć A ograniczenie nałożyłam sobie takie, że więcej niż dwóch w miesiącu kupić nie mogę i dzięki temu kuszą mnie mniej, bo muszę wybierać rozważniej. Póki co żadnego nie kupiłam, choć jeden do mnie nieoczekiwanie wczoraj przyfrunął z wymiany jako gratis. A ile ich mam wolę nie wiedzieć ale koło stu różnych kolorów i odcieni będzie
Błyszczyki też przestały mnie kusić, za to zaczęły szminki, jak kiedyś nie miałam żadnej, tak teraz mam 7 i planuję kolejną
Ale tak ogólnie rzecz biorąc to chyba w tym momencie mam największą manię na punkcie produktów do stylizacji włosów i różnych specyfików, serum itp. używanych po myciu. Mam ich na stanie 7 + 2 wiszące już na Targowiskowej liście. Poza tym z pielęgnacją u mnie w normie, mało co się powtarza, a jeśli już to nie więcej niż w 2 sztukach i jedna jest na wymarciu
Przypomniało mi się, że jeszcze ostatnio przejawiam jeszcze objawy lakieromanii U mnie jest to zjawisko okresowe, podobnie jak u rzyrafki - pokupuję trochę i mi przechodzi. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że lakierów mam ze 20, a niektóre z nich są tylko raz użyte. Ale tak to jest, jak lakieromania przejawia się dwojako - w kupowaniu i w malowaniu - i jedno i drugie po jakimś czasie przechodzi.
Także chyba nie jest ze mną tak najgorzej

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-01-09 o 08:39 Powód: jeszcze cosik
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora