Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korekcja wzroku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-24, 20:55   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Korekcja wzroku!

Cytat:
Napisane przez Bąbel
Natii, błagam...
To są bzdury!!! Nie ma przeciwwskazań okulistycznych, aby po zabiegu chirurgii refrakcji rodzić siłami natury. To są przedpotopowe informacje od niedouczonych lekarzy! Oczywiście jeżeli zajdziesz w ciążę zaraz po zabiegu, to lekarz może faktycznie odradzić poród siłami natury. Myślę jednak, że możemy założyć, że ktoś, kto decyduje się na zabieg, nie będzie od razu zachodził w ciążę!

Kilka dni temu byłam na Sympozjum Okulistyki w Krakowie na którym dowiedziałam się, że zabiegi laserowej korekty są już "de mode"!!! Sorry, ale powiedziała to jedna z czołowych okulistek w Polsce, która właśnie promuje nową metodę "korekcji", którą sama zaczyna wprowadzać. Proponuję trochę dystansu do tego, co mówią okuliści-teoretycy, którzy najczęściej nie widzieli w swoim życiu więcej niż jednego pacjenta po zabiegu laserowym, lub tych, którzy mają interes w odstraszaniu pacjentów do zabiegu laserowego (np. pracują u optyków)

Bellissa, ja pracuję w placówce w której byłaś operowana, tyle że w oddziale w Krakowie. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona
To ciekawe.Czy tak silny wysiłek fizyczny jakim jest poród nie sprawi,że wada pojawi się ponownie,bo coś mniej więcej w tym stylu kiedyś przeczytałam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując