Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-05, 07:34   #8
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Niebezpieczny kolczyk?

Martyna-oceania napisał(a):
> Pozostałe klasowe "delikwentki" robiły u jednego gościa, co nie ma salonu czy cos...sam sie naumiał...jak zobaczył kiedyś na teledysku babkę z kolczykiem w pępku-zaczął testować na sobie .
>

Nie ma salonu? To w jakich warunkach on przekłuwa??? Żyjemy w dobie AIDS, żółtaczki i różnych innych świństw ...
Ja nie twierdzę, że ten facet na pewno zaraża, ale włosy mi się jeżą na głowie jak takie coś słyszę. Głównie z obawy o moją siostrę (smarkula sama się poprzekłuwała) i ciężko jej różne rzeczy uświadomić. Ale sama przecież też byłam w tym wieku i doskonale pamiętam, że wydawało mi się, że jestem najmądrzejsza (to odnośnie mojej siostry).
W moim mieście pircingiem zajmował się facet, który w swoim studiu tatuażu i pircingu (jendopokojowym bez łazienki - GDZIE JESTEŚ SANEPIDZIE???) jednocześnie mieszkał Tatuaże trwałe robił już za 20 zł!!! Młodzież do niego gnała drzwiami i oknami. Nie używał nawet rękawiczek...
olencja jest offline Zgłoś do moderatora