Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOLOROWY! Tak jak obiecałam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 14:36   #10
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: KOLOROWY! Tak jak obiecałam :)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no to cofam-mocniej nie-tak jest ladnie delikatnie


Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehehe mi się znów podoba. Ładne zestawienie kolorów. I wciąż jesteś nastolatką a nie wampem!

Napisz mi proszę na priv Twój adres korespondencyjny, to Ci podeśle paletkę cieni Inglota, których nie używam (same delikatne kolorki, ale jest ich pięć) i na pewno można nimi cieniować)
Dziękuję.. resztę napisze na priva

Cytat:
Poziomko chodziło mi o to że coś tam cieni widać i kolorki dwa różne odcienie chyba też, ale nie widać czy to było cieniowanie czy to tylko z dołu tak wygląda, więc mowię o zdjęciu na wprost z zamkniętymi oczami w poprzednim wątku ci się udało
Cytat:
Napisane przez frywolna franka
hehehe mi się znów podoba. Ładne zestawienie kolorów. I wciąż jesteś nastolatką a nie wampem!

Napisz mi proszę na priv Twój adres korespondencyjny, to Ci podeśle paletkę cieni Inglota, których nie używam (same delikatne kolorki, ale jest ich pięć) i na pewno można nimi cieniować)


aż miło wchodzić na takie wątki i czytać jak wzażanki sobie pomagają nawzajem szczególnie takiej młodej osóbce, która chce coś robić w tym kierunku
Dziękuję A co do miłych osób to nie miałam wątpliwości, ze to takie osoby znajdę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując