Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Data ważności kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-11, 16:31   #203
Czarownica23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez morelka86 Pokaż wiadomość
Czy nie uważacie trochę ze bzdurą kompletną jest podawanie informacji iż cień jest do zużycia w np 15m od otwarcia?? skad mamy wiedzieć czy ten ceń nie ma np 56m od daty produkcji?? Cienie są jedynym kosmetykiem którego nie boję się używać długo nawet po terminie, zwaszcza cieni sypkich które nie są wypalane tak jak standardowe cienie prasowane, zreszta wiekszość cieni sypkich nie ma nawet daty ważności. nigdy nie zauważyłam żadnej zmiany w konsystencji lub zapachu cienia, ani nawet przy nakładaniu go. Wydaje mi sie ze data waznosci na cienich jest bardziej umowną formą. Niektóre cienie nawet przy dobrej dace ważności niektórym zbrylaja sie na powiekach, to zalezy od naturalnego natłuszczenia skóry, ja pod kazdy cien nakladam puder w kamieniu i kazdy cien trzyma sie idealnie nawet po 12h!!! Odbiegajac od tematu czy ktoraś z was spotkała się z data ważności na orginalnych mrkowych perfumach??
Zgadzam się z tą opinią . Nie mam pojęcia ile czasu cienie leżały w magazynie lub w sklepie oraz kiedy i ile razy je ktoś otworzył.
Czarownica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując