Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a`la stylizacja - moje poczatki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-04, 21:49   #15
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: a`la stylizacja - moje początki

Cytat:
Cytat:
Napisane przez ana92pl
a robiłaś kurs ? czy nie ? ;>
bo jak bez kursu nie robisz łopat i tak ładnie frenczos formujesz to zdolniacha z Ciebie

Oj jak milutko na serduszku. Dziękuję. Nie mam kursu. Właśnie w ty rzecz, że nie mam punktu odniesienia z tym co robię... jak robię... co mogę, co jest poprawne, a co nie... robię jakoś tak na wyczucie... Wiadomo staram się uzyskać jak najładniejszy kształt, mam problem z tym białym rzecz jasna... trzymam go około... nawet 10 minut w tej mojej lampce... Dziękuję jeszcze raz. Widziałam twoje fotki - ładniutkie pazurki ...wreszcie zobaczyłam dokładnie krzywą C - tą na fotce z dłonią na zeszycie. Chętnie bym skopiowała zamiast opisywać, ale to nieładnie by było... Dzięki za poszerzenie mojej wiedzy i doznań... Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Hm... widzialam taka lampe w rossmanie razem ze calym zestawem, za chyba bodajze 140 zł...

Kup sobie lepsza lampe i bedzie widac efekty. Na allegro dobre lampy mozna kupic juz za 60 zł.
Tak, tak, wiem... miałam dylemat, czy zainwestować w lampę czy spróbować AKRYLI ...bo jeśli dam radę z AKRYLEM a bardzo bym chciała, to ta lampa do ostatniego zabiegu z QUICK FINISHEM spokojnie wystarczy... tzn na razie, póki się uczę tematu. Jeśli kiedyś zdarzy się tak pięknie, że poczuję moc w dłoniach i pójdę z tym do ludzi to na pewno zainwestuje we wszystko co najlepsze. Obkupię się włącznie z rękawiczkami i fartuszkiem Czekam na paczuszkę z AKRYLEM... popróbuję i się okaże czy żeli nie pokocham na pewno, czy też będę je przepraszać i rozglądać się za nową lampą... Dziękuję za odwiedzinki.

Edytowane przez ana990
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:06
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując