Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYmiana, AVON, Cacharel,Ziaja,La Roche posay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 14:04   #29
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYmiana, AVON, Cacharel,Ziaja,La Roche posay

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hej. Wzięłabym sampelek Linen, dla siostry, chyba,że masz coś ciemnego poza listą,
Chciałabym tez wiedzieć, albo najlepiej prosiłabym o fotkę : (szukam nie błyszczących, beży, róży,kolorów ziemi,raczej naturalnych)

**** raz użyte sample w strunach MEOW Pampered Puss:
Siamese 2
Sphynx 2
Himalayan 2
Chausie 3
Bengal 3

**** z EGM sample w strunach różny stopnień zużycia:
CM Veronica, Joyce, Leanne
YG Jodie, Missy, Zelda, Susan


Na razie to tyle...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------


Hej
Bardzo spodobała mi się " 6., 7. sukienka river island, rozm. 8/34, nowa z metkami papierowymi (kwiatuszek jest zrobiony ze strzępiącego się materiału, ale można go odpiąć - to broszka), cena z metki to 45 funtów, wymienię na coś o podobnej wartości" tyle. że chciałabym wiedzieć, czy ejsteś w stanie dobrac coś u mnie...bo wartośc nijak nie przystaje ;P , no i chciałabym wiedziec ile ma np. w biuście bo żeby za mała nie była...
Ewentualnie także "4. spinki do włosów, do upięcia koka, 6 opakowań"

Tak poza tym to nic... także zapraszam do wybierania



---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------


OK, w takim razie pasuje

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


Hej, no jasne,że sa na wymianę....z resztą wymieniam je w liście prawie na końcu...przytarz się dobrze ;P

Ozdoby do paznokci - folie,cekiny,diamenciki, wszystko to co widać na zdjęciu...

Zaraz pod próbkami z aptek
Ah-podoba mi sie u ciebie kilka fajnych rzeczy...mianowicie
-*Detoksykująca i ujędrniająca maska do ciała z minerałami z Morza Martwego, NOWA, 200 ml (29.12.07)
-Wygładzająca maseczka do twarzy Japanese Sake and Rice, NOWA, 75 ml (26.06.07)
-*Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką, NOWA, 75 ml (08.05.07)

-Chanel nr 5 edp w zależności jakie cudo wpadnie mi w oko- 5-10 ml
O to co wpadło mi w oko...więc czekam na odzew
Hmm, zastanawiam się nad naszą wymianą, bo same ozdóbki za jakiś kosmetyk przez Ciebie wymieniony,to trochę za mało Powiedz jak wyceniasz ozdóbki, to coś się wymyśli
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując