Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-10, 06:43   #78
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Używam podkładu od trzech tygodni, mogę więc pokusić się już o opinię. To nadal nie jest ideał, ale do tej pory jest najlepszym podkładem, jaki miałam. Posiadam odcień 02 czyli ciepły beż. Moja cera nie należy ani do najjaśniejszych, ani do najciemniejszych i jest to odcień idealny, tym bardziej, że faktycznie stapia się ładnie ze skórą. Poza tym świetnie ją nawilża, nie tworzy ani maski, ani skorupki na twarzy, tylko efekt ładnego wygładzenia. Stosuję na podkład puder sypki z Virtuala (Joko) i makijaż swobodnie utrzymuje się przez 8 godzin (z tymi 12 wg mnie producent z lekka zaszalał ). Jedyne, czego mogę się przyczepić, to ...nazwy. Na pewno nie jest to podkład IDEALNIE kryjący. Owszem, kryje, ale delikatniejsze plamki, czy przebarwienia. Przy końcówce ciąży mam różne plamki na twarzy, których podkład nie zakrył, więc wnioskuję, że nadaje się raczej do cer mniej problemowych. Mam nadzieję, że po zniknięciu plamek związanych z ciążą, podkład będzie mi odpowiadał także w tym zakresie.
Acha, mam cerę mieszaną z tendencją do suchej, a ten podkład do takiej właśnie cery jest przeznaczony, więc dziewczyny o cerze tłustej lepiej niech wybiorą inny

I jeszcze jedno - zdziwiły mnie bardzo słabe opinie tego podkładu w KWC (gdyby nie opinia Hexxany w tym wątku, to pewnie bym go nie kupiła), ale przeczytałam sporo recenzji i okazuje się, że testowały go Dziewczyny o cerach niejednokrotnie tłustych lub mieszanych z tendencją do tłustych, a przecież producent nie obiecuje, że to do takiej cery podkład.

Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2010-04-10 o 06:49
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując