Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ktory bloker wybrac?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-10, 19:22   #5
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Smile Dot.: ktory bloker wybrac?

wiesz co, ze swoich typów odrzuć krem Erisa, bo produkty tej firmy nie zapewniają ochrony przed UVA, a ona jest tak samo ważna jak UVB (przebarwienia!).
ja mogę ci bardzo gorąco polecić Dermo-Pediatricsa z kilku względów:
- nie tworzy białej powłoki na twarzy jak fluid i mleczko SPF100 Biodermy,
-można go kłaść w okolice oczu, bo nie szczypie i nie podrażnia,
-tym samym nie podrażnia i nie szczypie w twarz, jak na przykład LRP Anthelios FLuid SPF60,
-nie powoduje powstawania zaskórników,
-jest względnie tani, bo 100ml kosztuje ok.50pln, a taki fluid Vichy ma 40ml i kosztuje ok.60pln, a pamiętając ile tego kremu trzeba nawalić na twarz, to od razu lepiej kupić większe opakowanie.
ja używałam też fluidu LRP i chociaż był bardzo lekki i stosunkowo szybko sie wchłaniał, to musiałam z niego zrezygnować, bo po dłuższym używaniu zaczął mnie tak szczypać w twarz,że nie mogłam tego wytrzymać (muszę zaktualizować recenzję!). z kolei Bioderma zostawiała na mojej twarzy białą powłokę i od niej robiłam się tak blada,że wyglądałam jak osoba w zaawansowanym stadium anemii tuż nad grobem...
dobre opinie pod względem zbiera ten fluid Vichy, ale ja podejrzewam,że jako blizniaczo podobny do Antka-Fluid moze podrażniać. a dodam,że mnie podrażnić nie jest łatwo))
ps jak mi sie coś przypomni jeszcze, to napiszę))
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując