Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 21:41   #8
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Może i Twoja modelka jest młoda, a kosmetyki dobre, ja absolutnie nie mówię, że nie. Ale już tutaj na zdjęciach, zrobionych tuż po wykonaniu makijażu pewnie, widać lekkie zmarszczki pod oczami, w których po jakimś czasie, na imprezie będą się zbierać te kosmetyki i dlatego uważam, że róż w tym miejscu nie jest propozycją imprezową, a już na pewno nie ślubną. Pani Młoda jest nagrywana i/lub fotografowana cały wieczór, a nie tylko podczas ceremonii i raczej będzie jej zależało na świeżym, rozświetlającym spojrzeniu przez kilka (jak nie kilkanaście) godzin. Chodzi mi jedynie o to, że twierdzenie, że to dobra propozycja na długą imprezę jest nietrafione.

Od razu też napisałam, że róż na górnej powiece dałby zupełnie inny efekt
Źle dobrane, albo zbyt duża wartwa kosmetyków owszem będzie się zbierać, ale mała warstweka na pewno nie
Eh, mam duże doświadczenie jeśli chodzi o wizaż. Już tyle kobietek malowałam, na śluby, wesela, cokolwiek.. i jeszcze żadna nie skarżyła się na to, by makijaż po czasie tracił na jakości, a z kolorkiem na dolnej linii potrafiłam nie raz zaszaleć. Więc owszem, jest to dobra propozycja na imprezę. Bo jak nie na imprezę, to na co właściwie? Na dzień? Hehe
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując