Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-03, 20:21   #14
92kasia2
Przyczajenie
 
Avatar 92kasia2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jasny podkład akurat jest dobry bo pasuje do twojej karnacji, "chorowity" wygląd na zdjęciu to wina pomalowanych na ciemno brwi i włosów, przy których jasna cera zamiast świetliście wygląda płasko...

Popieram powrót do naturalek, to, że farba się szybko wypłukuje, znaczy że włosy są zniszczone farbowaniem. Na puch jest też naturalna metoda -olejowanie i odstawienie silikonów (zwykle silikony gromadzą się w nadmiarze i elektryzują i zlepiają włosy)
Myślę że to nie wina farby tylko taki mam typ włosów bo bardzo rzadko je maluję i to zaczęłam niedawno. Mam cienkie i ciężkie włosy ale mimo wszystko się puszą i może rzeczywiście powinnam się wziąć za oleje... dzięki za pomysł

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Skoro rosną Ci szybko włosy to poeksperymentuj z fryzurą, jak coś to odrosną Podobasz mi się na pierwszym zdjęciu od kinia. Więc fajnie byłoby obciąć włosy do ramion i modelować żeby zyskać więcej objętości
Objętości to one mają aż za dużo na zdjęciach nie widać bo akurat nie mam takiego zdjęcia i są długie i za ciężkie chwilowo. Nie bardzo wiem jak mam je ściąć, miałam na wiosnę do ramion ale już zdążyły odrosnąć i znów są takie same jak miałam. Ale coś wymyślę na pewno bp w takim stanie zostać nie mogą
__________________
<<Niektórzy ludzie będą cię kochać tak długo, jak będziesz pasować do ich pudełka. Nie bój się ich rozczarować>>
92kasia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując