Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-27, 14:38   #1146
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 106
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko A wiesz, że ja wręcz na odwrót? Zrezygnowałam ze szmat, które ciągle musiały schnąć, albo były zawilgocone i czułam nieprzyjemną woń, na rzecz papierowego ręcznika. Potem idzie do kotłowni na podpałkę. Akurat jest w pracy fajna akcja na pozbycie się jeszcze dobrych ciuchów, pościeli itd. I robię przegląd.

Dawno temu, tata opowiedział mi o znajomej, która powyrzucała/pooddawała używane do tej pory zastawy stołowe i powyciągała te, co to miała nowiutkie ,,od święta". Tłumacząc, że nadszedł czas aby wreszcie zaczęła je używać, bo w końcu umrze a one tak przeleżą. Wtedy byłam mocno zadziwiona i absolutnie nie było to czymś rozsądnym dla mnie, w miarę młodej osoby. A dziś, powiem Wam, że chyba tę osobę rozumiem i zamierzam mocno przejrzeć moją pościelówkę, która jeszcze jest w dobrym stanie i te nówki sztuki. Jeśli chodzi o pościelówki to może się okazać, że te ,,stare" są dużo mocniejsze od tych ,,nowszych" Ale nie chcę już tak gromadzić. Mam gdzieś z tyłu głowy, wkodowane, że jak syn pójdzie na swoje to akurat będzie miał pościelówkę... ale... jeśli pójdzie

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cicha722 Pokaż wiadomość
Emmi lepiej ale ojciec gorzej. Skierowanie do szpitala dostał na płuca a nie chce iść. Wczoraj miałam jeszcze okropne przeżycie. Nagle koło 21 podjeżdża pode mnie straż pożarna. Że było zgłoszenie że stodoła się u mnie pali. U mnie nic się nie paliło. Ale ile straży było. Potem policja. Ktoś zadzwonił z zagranicznego numeru. Spałam może trzy godziny. Jestem wykończona i gdzieś mam te święta.
Cicha O rany!!! Podał zły adres, czy durny dowcipniś? Totalna beznadzieja głupoty wrodzonej. Zadzwoń co cioci, tej której słucha i powiedź, bo to ważna sprawa. Nie ma tam, że ,,święta to nie chce". Po świętach może miejsc nie być.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Lenifo Wiadomo, że jest to dość intensywny czas. Dla każdej z nas. Nooo nie zupełnie dla mnie Ja się obijam . W każdym razie też jestem ciekawa co tam pichcą Zagrodzianki.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Ohlioncom Witam . Bardzo dobrze trafiłaś. My lubimy takie tematy.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując