Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-06, 20:34   #18
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;8126963]Bardzo podoba mi się ten makijaż. Jak każdy Twój zresztą. Wyszedł taki spokojny, a jednocześnie dość wyrazisty. I bardzo fajny tekst: "kulki w różu... nie róż w kulkach". [/QUOTE]
jak wy lubicie sie nabijac z moiich tekstow wredne wy
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Prześlicznie makijaż nie jest mocny , ale naturalny , podkreślający Twoje oczy

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, domyślam się Tylko sobie żartowałam. Ślicznie wyglądasz.
no ja mysle ze to zart! bo czesto ludzie oceniaja mnie ze to co pokazuje to tak na codzien wygladam troche to dobijajace ze od wiekosci si eslyszy po ci ci makijaz jestem mloda bla bla bla:P a to co niektore wiedza ze pokazuje swoje umiejetnosci nie siebie na codzien!
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
dobra Game powiem szczerze,makijaż całkiem ładny,efekt końcowy w porządku aczkolwiek widoczne są niedociągnięcia(na pewno to czujesz po sobie,że coś ''tam'' nie wyszło,przynajmniej ja tak mam ale zrobiłaś duży krok na przód i to jest cośczekam na kolejne
Giga ja jak widze ze cos mi nie idze najchetniej rzucialam bym wszytko i nic ie robila, jestem pedantyczna i w porzadku i w makijazu jak jedno nie pojdzie sypie sie dalej.. swoja droga jak widze ze mam podraznione oczy juz wiem ze ciezko bedzi malowac.. tak w srodku czuje ze sknocilam i to jest motywacja do dalszej pracy!

Grazin - niestety nie jestem cyborgiem a szkoda pierwsze cyborg na MM to nowosc!

Edytowane przez gamegirl
Czas edycji: 2008-07-06 o 21:48
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując