Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Step VIDEO - pinky make up
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 21:52   #43
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
kolejny step rety Yenn dzięki znowu, nawet nie wiesz ile tricków można podpatrzeć, i fajnie że opowiadasz o pędzelkach i mówisz nazwy kosmetyków - normalnie skarbnica wiedzy I widze naocznie jak nakładać róż, ostatnio wypróbowałam twój sposób i chyba nieźle mi to wychodzi
A że róż uwielbiam wiec makijaż absolutnie MÓJJJJJJJJJJJJJJJ
Dzięki Ciesze się, ze się ta moja gadanina na coś przydaje
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
I skleroza , zapomniałam zapytac jaki to numerek rózu z Golden Rose?
Hehe, skleroza nie boli Ten na filmiku to numerek 102
Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
super super super!!

i do tego sympatyczna dzioszka z Ciebie czego chcieć więcej ?:P
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez shiral Pokaż wiadomość
Sympatyczny ciepły głos i ty
Co do makijażu żeby o temacie było bardzo ładny. Dużo można się nauczyć z takich filmików
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Yen a czy ,jak jeszcze podpatrze troche Twoich filmikow ,to tez bede tak malowac jak Ty?

Jak zwykle cudo,wlasnie bede ogladac jeszcze raz i sie relaksowac "na ciezki dzien najlepszy step od Yen"

ps.Boskie kolczyki jak zwykle czy moge prosic o fotke? moze by mi sie udalo zrobic podobne
Hehe, jakie fajne hasło reklamowe mi wymyśliłaś Oglądaj i ćwicz, bo przez samo oglądanie to ja nie wiem czy się nauczysz Chociaż Ty pewnie zdolniacha jesteś A zdjęcia kolczykom pewnie ze zrobię, tylko niech baterie do aparatu naładuję.
Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
piękny step bardzo mi się podoba, że wszystko fajnie tłumaczysz, podajesz "magiczne" sztuczki, które warto zapamiętać wydajesz się być bardzo sympatyczną osobą
Dziękuję bardzo
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując