Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sun Flower professional
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 21:03   #178
khami
Przyczajenie
 
Avatar khami
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 25
GG do khami Wyślij wiadomość przez MSN do khami
Smile Dot.: Sun Flower Żel Pomocy!!!! Idealny Zestaw SF

hey, ja też pracuję na sf, dla mnie jest fajny bo nie mogę sobie poradzić z tak gęstymi jak np grafitti bo robią mi się góry i doliny. słuchaj jeśli chodzi o primer to ja w ogóle mam z ezflow ale kwasowy - co kwas to kwas, lepiej jak coś zeżre niż jak zrobi to jakiś syf - głupi joke tylko pamiętaj z takimi rzeczami to tylko po naturalnym (broń Boże nie po tipsie) ja bym nie kupowała tego 2w1 - najlepszy od sf jest jednofazowy różowy (przezroczysty daje trochę niezdrowy niebieskawy odcień) i kamuflaż (położony tylko na pierwszą warstwę) - pomaga mi jak przyjdzie pani z krótką (np obgryzioną) płytką a chce eleganckiego frencha jak z gazetki - wówczas kładę białą końcówkę w wybranym miejscu (tak żeby wyglądał naturalnie) a na reszcie właśnie kamuflaż (zakrywa mi tą "wyrwę" między wykonaną przeze mnie a naturalną linią uśmiechu) i w kamuflażu najśmieszniejsze jest to że w pudełeczku wygląda po prostu obrzydliwie, a na płytce jest bardzo naturalny uśmiechnęłam się trochę - piszesz o kleju do tipsów których nie masz w liście
__________________

hail and kill
heavy gothic fans


khami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując