Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-11, 20:20   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam
Nie chciałabym powtarzac moich cudów bo wiem,ze całe grono kobiet tutaj je używa,ale musze je wymienić,zatem:
Wax,Rigenol,olejek rycynowy,nafta,żółtka.
Ostatnio jestem zachwycona ampułkami z Alfaparf do regeneracji włosów,to jest naprawdę KWC nakłada się na włosy po umyciu ta ampulka doskonale się pieni i zamienia się wizualnie w odzywkę a pachnie tak silnie,że trzeba wyjśc z łazienki,ale włosy są cudnie miekkie i zdrowe Chcialam się podzielić z Wami bo to naprawde doskonały kosmetyk do regeneracji.
Kiedyś uzywałam o wiele wiecej kosmetyków z drogerii teraz bardziej skłaniam się ku aptecznym bądz profesjonalnym.Lubię również jedwab z Biosilku,mialam krysztłki Alfaparf oraz Renee Blanche,te drugie były jakieś wydajniejsze.
Szampon Neril jest swietny na wypadanie oraz Loton Seboradin.Staram się nie suszyć włosków za kazdym razem mimo,iż wyglądaja potem jak wyglądają-stercza kazdy w inna stronę.
Zażywam tabletki Vitapil-kosztuja 30zł za 60 tabletek,dawka to jedna tabletka dziennie,miałam tez skrzypowite ale bardziej skłaniam się ku Vitapil.
To tyle jak sobie coś przypomne to dopiszę
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora