Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład o żelowej konsystencji z filtrami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-09, 19:05   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podkład o żelowej konsystencji z filtrami

Cytat:
Napisane przez olik04
Mysle o tym intensywnie nawilżajacym. To po co napisali ze ma filtry? Ani troche nie chroni? Nawet mikroskopijnie? :P

Sama lubie krem,ktory uzywasz ale niestety on nie daje zadnej ochrony.Jedynie seria Solecrin Iwostinu o ktorej wspomina Justa jest fotostabilna i godna polecenia.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14162

A jezeli chodzi o krem o ktorym wspominasz to owszem ma filtry ale....nie chronia w sposob dostateczny to raz a dwa,ze nie jest fotostabilny.

Zreszta zajrzyj na Biochemie Kosmetyczna-tam poczytasz na temat laczenia filtrow z kolorowka(bo nie kazdy mozna,zeby nie dochodzilo do destabilizacji filtra)o ich dzialaniu i fotostabilnosci i wielu innych przypadnych rzeczach

Kiedy zaczynalam swoja przygode z filtrami wydawalo mi sie,ze to takie nieskomplikowane-w praktyce wychodzi inaczej ale juz pozniej jest z gorki i wiele rzeczy jest latwo przyswajalnych

Nie naleze do ortodoksyjnych filtromaniaczek-sama mam kilka kosmetykow,ktore z ochrona nie maja za wiele wspolnego(tak jak podklad o ktorym piszesz)ale mimo wszystko widze jak kondycja mojej cery sie zmienila i odwzajemnia sie wobec stosowanej pielegnacji.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując