Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Pure Luxe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 16:59   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
używał ktoś eresera z tej firmy? faktycznie zwęża pory? bo zawsze muszę uważać jak się maluje aby mi makijaż nie uwidocznił porów, czasem się udaje czasem nie szkoda że sama jego próbka to 2,5$ a wysyłka 3,5$
Frantic ma eraser

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No i użyłam Eraser z Pure Luxe. Też niczego sobie. W dotyku trochę przypomina silikonowe bazy (np. z Dax'a) których akurat nie lubię. Myślałam, że jak zacznę po nim machać pędzlem z podkładem, to całość mi się zwałkuje, ale nie. Wszystko jest ok, skóra jest dzięki niemu gładsza i wyraźnie zakrywa mi ten produkt pory. Mam nadzieję, że mnie nie zapcha, bo skład pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym też nie wiem, czy będę go używać codziennie, ale od okazji - czemu nie.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
ad. 1. W Pure Luxe jest taki wynalazek jak Eraser. Usuwa on w bardzo widoczny sposób pory, ale efekt cały dzień niestety nie trwa. Mam więc co do niego mieszane uczucia. Jeżeli będziesz kiedyś robić zakupy w Pure Luxe to zachęcam do wzięcia próbki i przetestowania go samemu. Oczywiście nie jest to czysty minerał i ma jednak trochę niefajnych składników.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując