Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-15, 23:31   #146
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez e_w_u
mam pytanie, moze dziwne ale jednak. czy wyrywanie włoskow pod pachami nie niesie z soba zadnych niebezpieczenstw? wiecie.. wezły chlonne itd..
Nie wiem jak z tą pastą, ale ja, tak jak wiele kobiet używam do depilacji pach depilatora (w końcu to też wyrywanie) i nigdy nie słyszałam o żadnych przeciwskazaniach

Cytat:
Napisane przez milo
Nie wiem co robię nie tak z tą pastą. Mam już jej dwa rodzaje, oba mają piękny, bursztynowy kolor, z tym, że jedna jest twarda, a druga nieco bardziej miękka. Żadnej z nich nie daje wyrobić się w rękach. Ta twarda kiedy ją rozgrzeję i ugniatam to z powrotem twardnieje, a z kolei ta druga rozciąga się jak guma. Jak mam uzyskać konsystencję plasteliny? Proszę o pomoc, bo bardzo zależy mi na tej paście.

milo najlepiej metodą prób i błędów Może spróbuj więcej podgotować tą gumowatą W sumie to moja po podgrzaniu też jest bardziej gumowata niż plastelinowata i łapie włosy Próbowałaś ją przykleić do skóry i oderwać??
Mnie za drugimm razem wyszła i mam nadzieję, że następnym też wyjdzie, a puki co mam jeszcze trochę w pojemniczku i podgrzewam w kąpieli wodnej w razie potrzeby
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując