Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Iwciunia prosi o pomoc ;) (typ kolorystyczny...)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-11, 19:46   #2
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Iwciunia prosi o pomoc ;) (typ kolorystyczny...)

Wiesz, ja sie dopiero zaczynam tym bawić, ale wydaje mi sie ze jestes wiosenką, ponieważ jestes raczej ciepłym typem urody. Moja [przyjaciółka ma podobny typ urody
I tak jakwiększość wiosenek musisz zapomniec o kolorze czarnym w szafie, szarosci chłodneteż odpoadają, jedynie ciepłe szarosci wchodża w gre. Dobrze Ci będzie w cielych kolorach, beże, różne kremowe barwy, brązy, te ciepłezwłascza, jeansowy niebieski, piaskowy.smiało postaw na ciepłe odcienie fioletów, a raczej śliwki, zielenie, oprócz tych ciemnych bo będziesz wyglądać trupio , cieplutkie czerwienie,pomarańcze, żółcie.
Jeśłi chodzi o makijaż to zapomnij o mocnym amkijazu oczu typu czarna kredka, grantowe cienie....itp. Kazdy jasny kolorek będzi Ci pasował idealnie. Różne morelowe , liliowe, bezowe, brudne róże, jasne zielenie, niektóre jasne odcienie turkusu, fiolety - te jasne, śliwkowe.
Róz raczej bardzo delikatny, najlepiej jasno brzoskwiniowy lub łososiowy.
Usta to możesz poszalec z róznymi odcieniami różu , ale tak jak w garderobie raczej ciepłego , czerwieni raczej nie używaj.
To tyle.
Al;e nie sugeruj się mną do końca, bo moge się mylić
Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując