Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - opalanie natryskowe- czy warto ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 11:42   #10
Fay8686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 20
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Kilka tygodni temu zostałam zaproszona na wesele jako osoba towarzysząca mojego przyjaciela, praktycznie z dnia na dzień. Zdecydowałam się na opalanie natryskowe bo chciałam poprawić koloryt cery - miałam sukienkę odkrywającą plecy, które od roku nie widziały słońca ;-)
Dzień przed zabiegiem wyszorowałam uda, brzuch i pośladki gąbką antycellulitową (dość ostrą), resztę ciała potraktowałam peelingiem, nałożyłam balsam z mocznikiem. Przed samym opalaniem posmarowałam jeszcze kolana, łokcie, kostki i brwi kremem. Razem z kosmetyczką wybrałam odcień opalenizny (wybrałam jasny złoty odcień, bo jestem blondynką o jasnej karnacji). Po 15 minutach byłam gotowa.
Efekt był naprawdę świetny! Znajomi myśleli, że wróciłam z urlopu Opalenizna wyglądała supernaturalnie, skóra dodatkowo była ładnie nawilżona, nie miałam żadnych smug czy zacieków.
Opalenizna trzymała się ok. tygodnia, schodziła równo z całego ciała, z twarzy trochę szybciej, ale nie było żadnych plam.
Za tę przyjemność zapłaciłam 100 złotych. Uważam, że to dość sporo, bo efekt jest tylko na tydzień. Nie chodzę na solarium, wolę raczej stosować balsamy brązujące i w dalszym ciągu preferuję tę metodę "opalania". Na natryskowe zdecydowałam się w sytuacji podbramkowej, bo do wesela zostały 4 dni a ja byłam blada jak ściana i zależało mi na szybkiej i przede wszystkim RÓWNEJ opaleniznie zwłaszcza na plecach, co nie byłoby tak łatwe do osiągnięcia samoopalaczem.
Fay8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując