Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - opalanie natryskowe- czy warto ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 08:56   #12
Dyskutantka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 23
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

witam was moje drogie! Ja korzystałam z opalania natryskowego, zaproponowała mi je znajoma kosmetyczka. Z tego co pamiętam najlepiej robic je 4 chyba godziny przed snem, żeby lepiej się sybstancja wchłonęła. Rano ja wstałam jak murzyn, ale to trzeba rano się umyć i opalenizna była później miodzio. Mi dobierano kolor opalenizny do skóry i po zmyciu tej pierwszej warstwy bardzo naturalnie to wyglądało, taka muśnięta cudownie słońcem. Efekt mi się utrzymał ok.10dni, choć znajoma pytała się czy to ma byc długotrwała opalenizna, mi na tym aż tak niezależało. Jeśli bym wybrała długotrwały efekt, to wspominała coś o jeszcze jednej warstwie specyfiku, chyba jakoś tak. Ona sama uzywa "natrysku" i efekt utrzymuje się u niej do 14 dni. Ja zapłaciłam 60zł za całe ciało i nie miałam żadnych zniżek z racji tego, że to zakład mojej znajomej. Jako, że to była moja znajoma, niewstydziłam się przed nią paradować nago, nie wiem jak jest w innych salonach, do jakiej części garderoby się rozbierasz. Najbardziej krępujace jest jak facet się w to bawi(w sensie, że on natryskuje specyfikiem), moja kumpela nie wiedziała, że to pan będzie wykonywał i się lekko mówiąc zawiodła, bo więcej stresu niż pożytku z tego było. Więc najlepiej zapytać się w salonie, kto takie usługi wykonuję. pozdrawiam!
Dyskutantka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując