Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na metamorfozę Yin !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 19:53   #40
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Ptysia18 Pokaż wiadomość
Grzywka to ryzyko, wiem to po sobie, ale czasami dobrze za szaleć a może wcale nie pożałujesz. Jedwab dobra rzecz ;p a jak długo olejowałaś włosy? ;>
Grzywki bym nie robiła. Chyba przy tym kształcie twarzy lepiej bez grzywki.
Takie mam wrażenie.
Jeśli służą Ci silikony to do włosów polecam serum A+E L'biotica.
Ja zakupiłam niedawno i już widzę różnicę.
A mam bardzo suche, farbowane włosy. Chyba trochę podobne do Twoich. I też nie wszystkie oleje im służą. Kokos strasznie puszył.
Ale olejek do włosów z YR im służy. Tylko, że ma małą pojemność. Dlatego często sięgam po eliksir do masażu Tradition D' Hamman tej samej firmy. A i olejuję na mokro- 1 raz myję. Potem olej i odżywka do spłukiwania i potem po 30 minutach mycie- 2-3 razy szamponem.
Olejowania na sucho moje włosy nie polubiły. Dopiero to na mokro. Więc może Ty też tak spróbuj i daj olejom jeszcze jedną szansę?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
W październiku już taki ten biuścik drobny nie będzie
A co do talii to co sądzicie o modelowaniu gorsetem ?
Gorste ściska organy wewnętrzne, więc ja bym odpuściła.
Lepsza inwestycja to hula hop.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

[QUOTE=MissChievousTess;47 456981]Grzywki bym nie robiła. Chyba przy tym kształcie twarzy lepiej bez grzywki.
Takie mam wrażenie.
Jeśli służą Ci silikony to do włosów polecam serum A+E L'biotica.
Ja zakupiłam niedawno i już widzę różnicę.
A mam bardzo suche, farbowane włosy. Chyba trochę podobne do Twoich. I też nie wszystkie oleje im służą. Kokos strasznie puszył.
Ale olejek do włosów z YR im służy. Tylko, że ma małą pojemność. Dlatego często sięgam po eliksir do masażu Tradition D' Hamman tej samej firmy. A i olejuję na mokro- 1 raz myję. Potem olej i odżywka do spłukiwania i potem po 30 minutach mycie- 2-3 razy szamponem.
Olejowania na sucho moje włosy nie polubiły. Dopiero to na mokro. Więc może Ty też tak spróbuj i daj olejom jeszcze jedną szansę?

Gorset ściska organy wewnętrzne, więc ja bym odpuściła.
Lepsza inwestycja to hula hop.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Ups... Wyskoczył mi jakiś błąd i wrzuciło mi posta dwukrotnie.
Może da się to usunąć?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Pokombinowałam coś z makijażem i z uczesaniem kierując się jak największym zasłonięciem czoła włosami.

Jeśli czegoś nałożyłam za dużo to wiem Tymrazem zaszalałam bronzerem, aby załagodzić rysy twarzy...

....i chyba pykło bo jakoś widzę ogromną różnicę na lepsze ale oceńcie
Ciut za dużo bronzera.
Zerknij tu jak modelować twarz kwadratową:
http://blondeme.pl/konturowanie-twar...ymy-kompleksy/
Nie musisz dawać bronzera na całą twarz.
Lepiej mniej w celu konturowania w połączeniu z różem i rozświetlaczem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując