Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-01, 17:56   #9
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Królewianka
Dermatolog...hmmm...wydał am fortune na antybiotyki, maści itp rzeczy i nie bardzo pomagało. Aż moja mama się wkurzyła i powiedziała:"Stop!".Lekar stwa kosztowały majątek i nic szczególnego po nich nie miałam-tzn żadnej konkretnej poprawy..I po dłuższym zastanowieniu- "zainwestowałam" w Diane 35. Wiem, wiem to są hormony i z nmi nie ma przelewek, ale musiałam też z innych względów, gdyż dostałam zapalenia jajników i musiałam się leczyc też hormonalnie. Już wszytsko wraca do normy, tznpo 3-4 cyklach nie mam pryszczy, jeszcze zostały do pokonania plamki po pryszczach, ale to się wytniestosuje je od jakichś 5 miesięcy i poprawa jest!Mam nadziej, ze za niedlugo już ich ne będę musiała brać
Hmm..Sama stosowalam Diane 35 przez ok.9 miesiecy. Mialam torbiela i dlatego konieczne byly hormony, jednak przy okazji pomogly i one mojej twarzy. Przez 9 miesiecy stosowania wszystko byo ok, tradzik spokojnie zanikal, az w koncu odstawilam tabletki. Niestety, wraz z tym powrocila i moja zmora Nie jest ich az tak duzo, w prawdzie niewiele, ale zawsze kilka pryszczy "zdobi" moja twarz, wrrrrrrrr.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując