Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-29, 18:02   #4
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ostatnio testowałam...

Burn kochana świetny wątek założyłaś na pewno będę tu częstym gościem Gucci EDP II stało się moją wielką i nieustającą miłością, ale dopiero od drugiego niucha. To naprawdę przecudowny zapach, który zawsze muszę mieć na półeczce. Wracając do tematu to testowałam ostatnio Narciso Rodriguez EDT i zachwyciłam się, wpadłam po uszy. To najdoskonalszy zapach pachnący seksem w subtelny, eteryczny i intymny sposób. Myślę, że nie skończy się na jednej buteleczce, gdyż niestety to cudeńko nie grzeszy trwałością. Podczas pierwszego testu wydał mi się maksymalnie trwały, ale podczas drugiego psiku po kilku dniach już nie. Uleciał ze mnie w ciągu 3-4 godzin. Za to na bluzce pachnie nadal. Testowałam także Agenta kompletnie nie mój, ale coś mnie w nim pociąga Jestem tym faktem zszokowana, nie mogę go zbyt długo wąchać, a zarazem wciąż podsuwam pachnący paseczek pod nochal. Nie, nie, nie kupię go . Testowałam także "L" i wciąż testuję. Zniewalająca, obłędna słodycz. Oplątująca. Nie podoba się mojemu otoczeniu, a ja zastanawiam się nad małą 30 tką Ten zapach ma w sobie coś. Jest wybitnie zimowy i świąteczny. Testowałam także nową Ninę Niny Ricci i bardzo spodobał mi się ten zapach, jednak nie czuję potrzeby by go mieć. Na mojej skórze pachnie jak owocowa guma mamba, dokładnie tak. Bardzo dziewczęco, dość intensywnie, apetycznie, trochę naiwnie. Może kiedyś... Flakonik mają śliczny.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora